Bez kategorii

Jak zostać żoną bogatego mężczyzny?

Jest mnóstwo bogatych mężczyzn szukających żony i jeśli sprawdzisz dowolny serwis randkowy zobaczysz, że ta liczba ciągle rośnie. Wiele kobiet na świecie zastanawia się, jak to jest umawiać się z zamożnym facetem, który szuka żony. Zapewne wielu na myśl przychodzi drogi samochód, dobry dom, wakacje w egzotycznych krajach i więcej luksusów. To wizja, która nie powinna zostać jedynie w sferze marzeń. W rzeczywistości spotkanie bogatego mężczyzny, który szuka poważnego związku może być łatwiejsze niż ci się wydaje.

Nic dziwnego, że wiele kobiet chciałoby spotkać mężczyznę, który odniósł w życiu sukces. Najważniejsze co potrzebujesz, to odpowiednie podejście i dobry kierunek w celu poznania zamożnego faceta. Powinnaś mieć pozytywne nastawienie i pewność siebie i swojej wartości, aby poznać milionera. Nikogo nie pociągają osoby z negatywną aurą, które czują się niepewnie w obecności innych. Jeśli na twojej twarzy codziennie wita uśmiech i radość, z pewnością zasługujesz, aby umówić się z każdym, również z bogatym chłopakiem.

Zanim zaczniesz poszukiwania bogatego partnera na męża, uświadom sobie co możesz zaoferować od siebie. Twoje cechy charakteru, wygląd zewnętrzny, zachowanie – wszystko ma wpływ na powodzenie. Przygotuj listę swoich cech z których jesteś zadowolona, oraz tych, nad którymi musisz jeszcze popracować. Pewność siebie jest zdecydowanie najbardziej pociągająca, szczególnie w przypadku spotkania bogatego mężczyzny z klasą. Może to być twoje decydująca cecha, która pozwoli zatrzymać zdobycz przy sobie. Arogancja, niepewność, brak kultury i inne podobne cechy nigdy nie powinny być twoją domeną, ponieważ działają odpychająco na inne osoby w otoczeniu.

Bogaci single szukający poważnej partnerki preferują kobiety zabawne, intligentne, interesujące i z szacunkiem odnoszące się do innych. Potrzebują kogoś, kto będzie ich wspierał, oraz kto posiada talent i własne zainteresowania. Na pewno zainteresujesz zamożnych partnerów, jeśli tylko będziesz umiała nawiązać z nimi połączenie na tych samych falach. Jeśli tylko trochę się wysilisz, efekty mogą okazać się oszałamiające, a twoje przyszłe życie usłane różami.

Nie trać czasu, zarejestruj się na naszej stronie i rozpocznij poszukiwania swojgo wybranka.

Comments

 • :-)
  Reply

  witam to chyba jakis zart… naprawde? uwazacie ze 100. 000 rocznie to bogaty facet?
  to chyba wszystko mowi o Waszej dzialalnosci… czy za ok. 10.000 miesiecznie mozna miec luksus?

  • kinek
   Reply

   Oczywiście. To wszystko żalezy jak kto gospodaruje pieniędzmi

 • ela
  Reply

  szukam faceta lojalnego i wiernego.jestem szczupłą i ładną blondynką podobno.

 • Laura
  Reply

  Laura poznam mądrego ,zamożnego Pana
  ..miła ,kulturalna z poczuciem humoru ,lojalna -ładna

 • doti
  Reply

  Chyba tu chodzi o bycie jak najbardziej sobą, a najpierw zająć się swoimi problemami i je rozwiązać,aby nie robic dobrej miny do zlej gry. Wszystko później wychodzi na jaw, a wyuczony stan nie będzie długo trzymał. Wiara w siebie jest najlepsza do osiągania sukcesów a do poznawania milionera – nic na siłę.

 • Margaretka1404Baranek
  Reply

  Sympatyczna kobietka pozna sympatycznego pana