Pomoc

Najczęściej zadawane pytania

Jak znaleźć bogatego mężczyznę?

Wystarczy zarejestrować się w naszym serwisie, aby uzyskać dostęp do bazy bogatych mężczyzn. Każdy z nich zarabia co najmniej 100 000 zł rocznie.

Skąd pewność, że użytkownicy są bogaci?

Weryfikujemy indywidualnie każdego zarejestrowanego użytkownika w serwisie, dzięki czemu masz pewność, że spotykasz się naprawdę z zamożnymi mężczyznami.

Jak działa serwis?

Po rejestracji w serwisie masz dostęp do wszystkich profilów zarejestrowanych użytkowników. Możesz skorzystać z wyszukiwarki zgodnie z własnymi preferencjami, aby znaleźć potencjalnych partnerów. Serwis oferuje wiele możliwości kontaktu z wybranymi użytkownikami, jak na przykład czat, lub wiadomości prywatne. Po nawiązaniu kontaktu, reszta zależy już tylko od was.

Czy serwis jest darmowy?

Tak. Korzystanie z serwisu i wszystkich jego funkcjonalności jest darmowe. Jedyny koszt to telefoniczna weryfikacja użytkownika podczas rejestracji. Koszty weryfikacji są podane na stronie rejestracji.

Jak bezpiecznie korzystać z serwisu?

  1. Nie publikuj swoich danych personalnych. Poczekaj do momentu, aż będziesz się czuła komfortowo, aby podzielić się swoim numerem telefonu z partnerem.
  2. Nigdy nie podawaj numeru konta bankowego, ani numerów kart kredytowych. Jeśli jakikolwiek użytkownik będzie prosił o takie dane zgłoś to do nas przez formularz kontaktowy.
  3. Nie pozwól nikomu wywierać na sobie presji, jeśli chodzi o podanie danych kontaktowych, lub wysłanie zdjęć.
  4. Nawet jeśli umówisz się na spotkanie, nie podawaj zbędnych wiadomości o sobie, takich jak swój adres zamieszkania.
  5. Jeśli czujesz się niepewnie w kontakci z kimkolwiek przestań odpisywać na wiadomości i zablokuj użytkownika.